Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат GSM Macedonia.

 1. vlavot

  Член, 28
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  18
 2. mushovlae

  Познат Член, Машко, од Скопје
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  477
  Поени од трофеи:
  63
 3. goth50

  Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор, Машко, од Канцеларија - Штип - Скопје
  Мислења:
  3.496
  Допаѓања:
  2.569
  Поени од трофеи:
  208
 4. sas_klar

  Нов член
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 5. Ilija

  GSM master, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  2.035
  Допаѓања:
  1.636
  Поени од трофеи:
  208
 6. Скарфејс

  Активен Член
  Мислења:
  115
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  28
 7. Corbe

  Нов член, Машко, 34
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  3
 8. Misko6000

  Искусен член, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1.664
  Допаѓања:
  1.264
  Поени од трофеи:
  178
 9. marchesk

  Познат Член, Машко, 28, од Скопје
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
 10. StalkeR

  GSM Team, Машко, 27
  Мислења:
  3.623
  Допаѓања:
  1.863
  Поени од трофеи:
  208
 11. AtoM-AnT

  Модератор, Машко, од Струмица
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
 12. Boko

  Член, од Скопје
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  8
 13. Atila

  Член, Машко, 36
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  66
  Поени од трофеи:
  18
 14. dragilook

  Активен Член, 29, од Koper Slovenia
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  28
 15. negoznam

  Активен Член, Машко, од Скопје
  Мислења:
  449
  Допаѓања:
  178
  Поени од трофеи:
  43
 16. Iphone help

  Активен Член, 27
  Мислења:
  512
  Допаѓања:
  122
  Поени од трофеи:
  43
 17. head

  Нов член, Машко, 27
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  3
 18. Dule

  Член
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  18
 19. Torte Mobile

  Супер Модератор, Машко, 31, од Аеродром, Скопје
  Мислења:
  9.949
  Допаѓања:
  3.897
  Поени од трофеи:
  258