Zero_Zero_HELP's Recent Activity

 1. На Zero_Zero_HELP му/ѝ се допаѓа мислењето на viktor4mkd во темата Имате мобилен што неможе да се декодира - сите прашања и одговори ќе ги најдете тука!.

  Во кој сервис користат Octoplus или Medusa ? Или пак да ми препорачате каде да го однесам телефонот, се работи за LG G4 му направив...

  7 ное 2018 во 19:45
 2. Zero_Zero_HELP одговори на темата Декодирање на huawei p8.

  Друже но јас прашав дали ќе може со овие кутии наведени горе box.

  7 ное 2018 во 17:08
 3. На Zero_Zero_HELP му/ѝ се допаѓа мислењето на dejanmanasiev во темата Декодирање на huawei p8.

  Имаш кодови на ибеј, околу 20 долари се ...

  7 ное 2018 во 17:07
 4. Zero_Zero_HELP започна нова тема.

  Декодирање на huawei p8

  Здраво Дали ќе може да се декодира Huawei p8 со некоја box кутија Furios gold или miracle box? Незнам кој работи од овие Box. Мислам...

  Форум: Huawei Smart Phones

  6 ное 2018