Членови кои X-pro ги следи

 1. Alfa Mobil Team

  Администратор™, Машко, 32, од Silent Hill
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
 2. matrix_skopje

  Активен Член, Машко, 41, од Skopje
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  28