vonuzu
Последна активност:
20 сеп 2019 во 06:56
Член од:
18 окт 2009
Мислења:
4.402
Допаѓања:
2.077
Поени од трофеи:
208
Пол:
Машко
Роденден:
21 јун 1979 (Возраст: 40)
Локација:
Струмица
Професија:
Полициски Службеник

Сподели преку:

vonuzu

Модератор, Машко, 40, од Струмица

Последна активност:
20 сеп 2019 во 06:56