VladoGalaxyS
Последна активност:
28 фев 2014
Член од:
25 апр 2011
Мислења:
158
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
18
Пол:
Машко
Роденден:
13 јун 1994 (Возраст: 27)

Сподели преку:

VladoGalaxyS

Член, Машко, 27

Последна активност:
28 фев 2014