VLADIMIR
Последна активност:
12 окт 2011
Член од:
5 мај 2008
Мислења:
31
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
6

Ги следи 1

Роденден:
октомври 13
Локација:
skopje

Сподели преку:

VLADIMIR

Член, од skopje

Последна активност:
12 окт 2011