trte-mrte
Последна активност:
19 сеп 2019 во 22:43
Член од:
4 мај 2008
Мислења:
3.320
Допаѓања:
533
Поени од трофеи:
143
Пол:
Машко
Роденден:
15 јан 1978 (Возраст: 41)
Локација:
Автокоманда, Скопје
Професија:
Електричар

Сподели преку:

trte-mrte

Супер Модератор, Машко, 41, од Автокоманда, Скопје

Последна активност:
[On Tapatalk]Engaged in conversation, 19 сеп 2019 во 22:43