Torte Mobile
Последна активност:
20 мај 2018 во 13:01
Член од:
5 фев 2008
Мислења:
9.970
Допаѓања:
3.910
Поени од трофеи:
258
Пол:
Машко
Роденден:
5 мај 1986 (Возраст: 32)
Веб-страница:
Локација:
Аеродром, Скопје
Професија:
мобиларЏија :)

Сподели преку:

Torte Mobile

Супер Модератор, Машко, 32, од Аеродром, Скопје

Nemam ja vremena da ucim, ja sam student :) 5 апр 2011

Последна активност:
Прегледува тема Potrebna mapa za lancia delta, 20 мај 2018 во 13:01