Членови кои го/ја следат tearsinheaven

 1. CDR``

  Нов член, Машко, 21, од Кочани
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 2. милош

  Активен Член, Машко, од Охрид - Битола
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  28