OLI-HAUG's Recent Activity

 1. На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа мислењето на goran во темата НОВО Galaxy Note 9.

  Андроид телефон само на сток андроид! Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

  11 авг 2018 во 20:01
 2. На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа мислењето на The Geek Boy во темата НОВО Galaxy Note 9.

  Веќе има Android 9 за сите Samsung телефони што имаат Android 8.0 Апликацијата се вика GoodLock, и буквално ѓи има сите опции како...

  11 авг 2018 во 08:51
 3. OLI-HAUG одговори на темата НОВО Galaxy Note 9.

  :) Колку што знам сите самсунзи се заглавени на 8.0 ( барем премиум уредите) ова е прв со 8.1. Самсунг секогаш пушта апдејти со...

  11 авг 2018 во 08:01
 4. На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа мислењето на The Geek Boy во темата НОВО Galaxy Note 9.

  Епа како и секогаш, и оваа година Samsung искочија со нов телефон од Galaxy Note класата, а тоа е Samsung Galaxy Note 9. За Самсунг ова...

  samsung-galaxy-note9-1.jpg samsung-galaxy-note9-3.jpg samsung-galaxy-note9-r2.jpg samsung-galaxy-note9-r4.jpg samsung-galaxy-note9-2.jpg 10 авг 2018 во 22:40
 5. OLI-HAUG одговори на темата НОВО Galaxy Note 9.

  Добро си се намачил за текстот Браво! Многу добро телефонче :). Лажам! Среќа што нема никогаш да го купам... Сепак тоа е...

  10 авг 2018 во 22:39