masky007
Последна активност:
15 окт 2010
Член од:
9 мар 2009
Мислења:
683
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Роденден:
13 јун 1985 (Возраст: 34)
Професија:
C, C++, C#, JavaScript, Delphi, Visual Basic

Сподели преку:

masky007

iPhone GURU, 34

Последна активност:
15 окт 2010