Kapistec's Recent Activity

 1. На Kapistec му/ѝ се допаѓа мислењето на goran во темата OnePlus генерална дискусија.

  Па јас лично очекував water resistant и помали базели па 2017 сме не 2015,другото е ок според мене. Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  22 јун 2017 во 10:05
 2. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  не сум пробал во скроз темно ама на слаба осветленост работи добро.

  21 јун 2017 во 16:21
 3. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Мислам дека во комбинација ирис скенер и фингерпринт кога ти се сетирани нема на локскрин да ти ги покажува очите туку само инфраред...

  21 јун 2017 во 15:15
 4. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Имам видео во mov file (со Ајпадот го направив) ама не може да го прикачам. Пиши ми го на ПП твојот мејл да ти го испратам.

  21 јун 2017 во 13:06
 5. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Значи кога ќе го притиснеш power копчето или сензорското хоум копче за да ти се појави локскринот во тој момент треба да ти се појави...

  21 јун 2017 во 07:43
 6. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Кај мене на локскринот воопшто не се покажуваат очите. Само инфра ред светлото.

  19 јун 2017 во 06:31
 7. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Се отвара само со инфра ред ама не ми текнува како е поставено кај мене/ Иначе еве доказ дека функционира без да се гледаат очите [MEDIA]

  18 јун 2017 во 20:20
 8. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Би ти кажал само пар работи. Се слагам за повеќето работи во твојот пост кој е далеку пореален од минатото. Драго ми е што имаш сега...

  18 јун 2017 во 18:01
 9. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Кога ќе ми текне наназад кои се лоши коментари даде за С8, не можам а да не се зачудам како уште ја користиш С8-цата. И пак не успеа...

  18 јун 2017 во 07:46
 10. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Негде грешиш. Сите релевантни сајти кажаа дека камерата на с8/с8+ е топ. Тргни се малку од Ајфон и гледај малку од поинаков агол.:)

  17 јун 2017
 11. Kapistec одговори на темата Samsung генерална дискусија.

  Тоа не би знаел да ти кажам.

  17 јун 2017
 12. Kapistec одговори на темата Samsung Galaxy S8.

  Јас не. Земи експериментирај и не ја соредувај со фото апарати.

  17 јун 2017