KakoDaNe
Последна активност:
12 мај 2018
Член од:
27 јан 2013
Мислења:
807
Допаѓања:
746
Поени од трофеи:
158

Ги следи 3

Пол:
Машко
Локација:
Bitola
Професија:
Манекен во Туланата

Сподели преку:

KakoDaNe

Искусен член, Машко, од Bitola

Ристо и Исто не е Исто,така и iphone 6 со iphone 6s :) 18 окт 2015

Последна активност:
12 мај 2018