gug1's Recent Activity

 1. gug1 одговори на темата iOS 11.

  и дај боже у некоја наредна верзија, кога ќе идеш сејв да има за колки саати ќе ми џвоне ко на андроид. Sent from my SM-G935F using...

  20 сеп 2017 во 00:36
 2. gug1 одговори на темата Помош околу Скршен екран Ајфон 6с.

  Ако не ти се проблем парите, дефинитивно оргинален. Ако не ти се дават само стакло. Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  20 сеп 2017 во 00:34
 3. gug1 одговори на темата iPhone 7, iPhone 7 Plus.

  Oregon has no sales tax. Here is a link to information regarding others:...

  17 сеп 2017 во 14:11
 4. gug1 одговори на темата iPhone 7, iPhone 7 Plus.

  Зависи од која страна гледаш? ја не би зимал, прво цената е ок пошо од таму ќе го земеш, ама самите модели како 8 и 8плус нема да држат...

  16 сеп 2017 во 15:40