goran's Recent Activity

  1. На goran му/ѝ се допаѓа мислењето на the_maker во темата ИНФО ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ !.

    ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ за инсталирање на MIUI 10 ОС на телефони кои се за Кинески пазар! Почитувани Mi Фанови, Ви проследуваме многу ВАЖНО...

    10 окт 2018 во 09:09