Членови кои го/ја следат goran

 1. asmet

  Член, Машко, 28
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
 2. letkum

  Нов член, Машко, 57
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 3. lg540gt

  Нов член, 31
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 4. Misko6000

  Искусен член, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1.664
  Допаѓања:
  1.264
  Поени од трофеи:
  178
 5. robertino_oh

  Нов член, 51
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 6. VlatkoZteSk

  Нов член, Машко, 34, од Gostivar
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  3