filipkir
Последна активност:
23 фев 2018 во 12:20
Член од:
20 сеп 2011
Мислења:
2.323
Допаѓања:
1.818
Поени од трофеи:
208
Пол:
Машко
Роденден:
28 мар 1987 (Возраст: 30)
Локација:
Скопје

Сподели преку:

filipkir

GSM master, Машко, 30, од Скопје

Последна активност:
23 фев 2018 во 12:20