dulemilosevski
Последна активност:
17 мар 2018
Член од:
27 апр 2011
Мислења:
331
Допаѓања:
70
Поени од трофеи:
28
Пол:
Машко
Роденден:
14 јул 1986 (Возраст: 33)
Веб-страница:
Локација:
Скопје
Професија:
Џаболебар :)))))))))

Сподели преку:

dulemilosevski

Активен Член, Машко, 33, од Скопје

Smartphones - најдоброто нешто што и се случи на големата нужда после крстословките 18 мај 2011

Последна активност:
17 мар 2018