Derrick Rose
Последна активност:
25 авг 2017
Член од:
6 фев 2012
Мислења:
156
Допаѓања:
76
Поени од трофеи:
28

Ги следи 2

Пол:
Машко

Сподели преку:

Derrick Rose

Активен Член, Машко

Последна активност:
25 авг 2017