davor_denic
Последна активност:
29 апр 2013
Член од:
9 мај 2008
Мислења:
60
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
8
Роденден:
13 јун 1903 (Возраст: 117)
Локација:
Скопје

Сподели преку:

davor_denic

Член, 117, од Скопје

Последна активност:
29 апр 2013