Boko
Последна активност:
17 окт 2018 во 12:29
Член од:
24 јул 2010
Мислења:
30
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
8
Локација:
Скопје
Професија:
Компјутерски техничар

Сподели преку:

Boko

Член, од Скопје

Последна активност:
[On Tapatalk]Engaged in conversation, 17 окт 2018 во 12:29