ackobrod
Последна активност:
15 јан 2017
Член од:
12 авг 2008
Мислења:
1.688
Допаѓања:
313
Поени од трофеи:
83
Пол:
Машко
Роденден:
19 мар 1980 (Возраст: 41)
Локација:
Скопје
Професија:
Дипломиран проф. по одбрана

Сподели преку:

ackobrod

Модератор, Машко, 41, од Скопје

Последна активност:
15 јан 2017