Nokia

Дискусии за сите модели на Nokia, рецензии, туторијали, сервис, помош...

 1. Nokia N серија

  Сите модели на Nokia кои спаѓаат во N серија.
  Теми:
  318
  Мислења:
  3.272
  Последно: Проблем со nokia N96 Torte Mobile, 12 фев 2014
 2. Nokia E серија

  Сите модели на Nokia кои спаѓаат во E серија.
  Теми:
  112
  Мислења:
  944
  Последно: nokia e66 problem so youtube jovce27, 18 апр 2014
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. MI6
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3.637
 2. Bumblebee
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  9.237
 3. 995user
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  7.379
 4. Dule
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1.175
 5. 995user
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  587
 6. filipkir
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  2.795
 7. maksce
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  692
 8. naumdb
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.300
 9. mrkac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  497
 10. kukata
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  462
 11. kozmo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  719
 12. jabawokee
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  576
 13. OLI-HAUG
  Одговори:
  231
  Прегледи:
  15.928
 14. cevi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  472
 15. Lieutenant
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  520
 16. XperiaTip0
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  785
 17. red dragon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  482
 18. zmija1
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  583
 19. XperiaTip0
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1.024
 20. kgb1989
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3.370

Опции за прикажување на темите

Вчитување...