Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. saturnbt
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  445
 2. saturnbt
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  431
 3. SN1CKER1337
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  187
 4. username
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  416
 5. jabawokee
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1.493
 6. krale
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  8.043
 7. Bumblebee
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  2.939
 8. MI6
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  373
 9. STEALTH
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  276
 10. Filip
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.218
 11. Ilija
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  327
 12. cupra2
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  4.062
 13. Justice for All
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  2.410
 14. Bumblebee
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  425
 15. Ilija
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  918
 16. bagibmwm3
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  485
 17. Callidus
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  420
 18. Filip
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1.809
 19. valerygocevski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.136
 20. NikolANdruid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  600

Опции за прикажување на темите

Вчитување...