Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Jane
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  716
 2. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  800
 3. Jane
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1.344
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1.360
 5. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  838
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  787
 7. Jane
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.278
 8. DualCore
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  757

Опции за прикажување на темите

Вчитување...