Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Bumblebee
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  597
 2. tearsinheaven
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  342
 3. saturnbt
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1.011
 4. filipkir
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  416
 5. Neo.
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  744
 6. Odnenadez
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  448
 7. Блејдер
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  821
 8. Toni.D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  299
 9. Viximus
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  834
 10. Kristijan_m75
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  430
 11. raperot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  341
 12. MI6
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  695
 13. stefan_mkd
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  4.031
 14. Blest
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  380
 15. bncfc9
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  623
 16. THEd
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  8.924
 17. Torte Mobile
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  506
 18. NiceNaumoski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  743
 19. AntonijK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  764
 20. STEALTH
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  528

Опции за прикажување на темите

Вчитување...