Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Psycore
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  423
 2. DTPhone
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  8.135
 3. gosestefanov
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  617
 4. MI6
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  387
 5. janinen30
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  679
 6. jabawokee
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  5.730
 7. aleksandar.divitarov
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  5.868
 8. mobfors
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  489
 9. vbal
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  285
 10. Rema
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  585
 11. petar_staff
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  469
 12. psyside
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  693
 13. didy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  496
 14. TaleNT
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  11.803
 15. aleksandar.divitarov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  574
 16. Bumblebee
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  694
 17. Bumblebee
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3.132
 18. Bumblebee
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  498
 19. Bumblebee
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.435
 20. dan994
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1.209

Опции за прикажување на темите

Вчитување...