Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. gorjan
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  7.961
 2. DigitalDreamer
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2.099
 3. psyside
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1.525
 4. damjan14
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  337
 5. NightFury
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  378
 6. Mechetoooo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  381
 7. Mechetoooo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  341
 8. didy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  343
 9. AstroBoy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  504
 10. paraglajder
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  917
 11. raperot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  395
 12. Neam Ime
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  673
 13. Neam Ime
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  664
 14. 995user
  Одговори:
  124
  Прегледи:
  9.422
 15. 2Slow2Race
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  596
 16. krale
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  3.911
 17. petar_staff
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  600
 18. mozoce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  379
 19. filipkir
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  3.136
 20. Psycore
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  364

Опции за прикажување на темите

Вчитување...