Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Droid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.814
 2. Droid
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.526
 3. Kapistec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.762
 4. petar_staff
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  5.141
 5. Slavko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.805
 6. BlackPanther
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  5.316
 7. bobica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4.953
 8. chento
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1.180
 9. Slavko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4.312
 10. vasia
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1.528
 11. dzoni.pp
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2.226
 12. zlategsm
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2.560
 13. Bumblebee
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3.208
 14. стефанАјфон
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1.113
 15. sikki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1.204
 16. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  349
 17. damjan14
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  11.887
 18. Boomerang
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  6.325
 19. Filip
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1.693
 20. Ilija
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  741

Опции за прикажување на темите

Вчитување...