Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Jane
  Одговори:
  2.666
  Прегледи:
  279.522
 2. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  139.772
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  58.168
 4. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  37.556
 5. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  28.893
 6. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  28.794
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  28.364
 8. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  26.676
 9. giu_mkd
  Одговори:
  290
  Прегледи:
  17.906
 10. HalfGrown_IDIOT
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  17.778
 11. krale
  Одговори:
  170
  Прегледи:
  13.436
 12. vonuzu
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  12.980
 13. кано
  Одговори:
  89
  Прегледи:
  12.777
 14. Martin
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  12.639
 15. StMartin
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  12.207
 16. BokUre
  Одговори:
  172
  Прегледи:
  11.761
 17. damjan14
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  11.610
 18. TaleNT
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  11.567
 19. DualCore
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  11.139
 20. ilche11
  Одговори:
  141
  Прегледи:
  10.658
 21. 995user
  Одговори:
  124
  Прегледи:
  10.011
 22. t0mka80
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  9.917
 23. GoRRaN
  Одговори:
  163
  Прегледи:
  9.498
 24. Torte Mobile
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  9.260
 25. pufezzz
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  9.105
 26. krale
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  8.958
 27. THEd
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  8.924

Опции за прикажување на темите

Вчитување...