Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  28.134
 2. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  36.745
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  56.503
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  28.328
 5. Jane
  Одговори:
  2.663
  Прегледи:
  262.655
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  135.188
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  27.750
 8. Viximus
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  806
 9. Tomas Jovanov
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1.122
 10. Champ1on
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1.001
 11. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  253
 12. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  491
 13. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1.518
 14. hensk
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  3.541
 15. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  650
 16. vonuzu
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  649
 17. t0mka80
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  9.538
 18. Alexandre le Grand
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3.456
 19. Alexandre le Grand
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2.256
 20. trte-mrte
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1.765
 21. Јован
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1.313
 22. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  504
 23. BokUre
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  7.217
 24. Jane
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1.316
 25. Torte Mobile
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  563
 26. ogYo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  558
 27. bo6e
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  664

Опции за прикажување на темите

Вчитување...