Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Jane
  Одговори:
  2.663
  Прегледи:
  262.659
 2. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  135.190
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  56.503
 4. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  36.745
 5. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  28.134
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  28.328
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  27.751
 8. giu_mkd
  Одговори:
  290
  Прегледи:
  16.778
 9. BokUre
  Одговори:
  172
  Прегледи:
  11.120
 10. krale
  Одговори:
  170
  Прегледи:
  12.853
 11. GoRRaN
  Одговори:
  163
  Прегледи:
  9.178
 12. bagibmwm3
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  5.468
 13. ilche11
  Одговори:
  141
  Прегледи:
  10.089
 14. t0mka80
  Одговори:
  130
  Прегледи:
  5.589
 15. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  25.851
 16. t0mka80
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  9.538
 17. 995user
  Одговори:
  124
  Прегледи:
  9.580
 18. 2Slow2Race
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  6.181
 19. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  5.817
 20. batan
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  4.922
 21. dzaro
  Одговори:
  106
  Прегледи:
  4.632
 22. krale
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  8.605
 23. Jane
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  8.183
 24. Tyler
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  8.358
 25. gorjan
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  8.083
 26. кано
  Одговори:
  89
  Прегледи:
  12.439
 27. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  88
  Прегледи:
  3.841

Опции за прикажување на темите

Вчитување...