Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  29.374
 2. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  38.133
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  59.407
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  28.815
 5. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  143.417
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  29.400
 7. Jane
  Одговори:
  2.667
  Прегледи:
  291.496
 8. Dekacc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2.287
 9. servicios mcamj
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.263
 10. wallacezr3
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  905
 11. crystalpe11
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  826
 12. CresChelsea
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1.733
 13. pirat75
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.302
 14. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  4.413
 15. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.122
 16. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  4.292
 17. ang3l4o
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4.291
 18. pirat75
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  6.729
 19. clen 7
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.246
 20. Cutterwood
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.901
 21. nikolcee
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  5.313
 22. Droid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.814
 23. KiLLeRRMacedonia
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  5.867
 24. Droid
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.526
 25. Kapistec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.762
 26. Slavko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.805
 27. BlackPanther
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  5.316

Опции за прикажување на темите

Вчитување...