Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  28.364
 2. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  28.794
 3. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  28.893
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  139.772
 5. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  58.168
 6. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  37.556
 7. Jane
  Одговори:
  2.666
  Прегледи:
  279.522
 8. DualCore
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  729
 9. Jane
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.196
 10. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  772
 11. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  821
 12. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1.325
 13. Jane
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1.313
 14. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  775
 15. Jane
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  697
 16. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1.198
 17. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  843
 18. Jane
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2.299
 19. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  728
 20. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  600
 21. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.304
 22. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  815
 23. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1.445
 24. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  949
 25. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  672
 26. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  764
 27. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  878

Опции за прикажување на темите

Вчитување...