Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  35.842
 2. Jane
  Одговори:
  2.660
  Прегледи:
  221.021
 3. dejan.b
  Одговори:
  2.514
  Прегледи:
  187.318
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  110.113
 5. psyside
  Одговори:
  128
  Прегледи:
  19.964
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  15.197
 7. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  13.688
 8. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  15.393
 9. pirat75
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4.044
 10. pirat75
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1.807
 11. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2.210
 12. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2.026
 13. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2.149
 14. ang3l4o
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2.169
 15. clen 7
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2.146
 16. Cutterwood
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2.797
 17. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3.213
 18. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  16.380
 19. nikolcee
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3.029
 20. KiLLeRRMacedonia
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.741
 21. Droid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2.816
 22. Droid
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2.701
 23. Kapistec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2.936
 24. HalfGrown_IDIOT
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  9.141
 25. petar_staff
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3.388
 26. Slavko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2.057
 27. BlackPanther
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.537
 28. bobica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3.210

Опции за прикажување на темите

Вчитување...