Кинески брендирани телефони и копии

Дискусии за сите кинеските брендирани телефони (meizu,1+1,elephone,lenovo,zte,doogee) и слично, и за кинеските копии.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. 995user
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  618
 2. tefe_negro
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  863
 3. disliev
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1.292
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2.825
 5. petar_staff
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  533
 6. petar_staff
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  429
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  580
 8. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  908

Опции за прикажување на темите

Вчитување...