Кинески брендирани телефони и копии

Дискусии за сите кинеските брендирани телефони (meizu,1+1,elephone,lenovo,zte,doogee) и слично, и за кинеските копии.

Подреди:
Наслов ↑
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. AndrejGagale
  Одговори:
  464
  Прегледи:
  76.643
 2. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  906
 3. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  580
 4. petar_staff
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  429
 5. petar_staff
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  533
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2.824
 7. disliev
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1.292
 8. tefe_negro
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  863
 9. 995user
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  617
 10. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  892
 11. ComputerService
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2.347
 12. Andrej732
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  446
 13. Alex1986
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  699
 14. alek_jackass
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2.078
 15. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1.447
 16. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1.838
 17. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1.156
 18. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  966
 19. D-Rex
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2.000
 20. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1.408
 21. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  987

Опции за прикажување на темите

Вчитување...