Нови постови на профили

 1. Klanistok
  Klanistok the_maker
  druze tuka si?
 2. xgames_force
  xgames_force
  Нема статус порака
 3. DigitalDreamer
  DigitalDreamer Noc 32
  Тестиси...
  1. На Bumblebee и Noc 32 им се допаѓа ова.
 4. bubeto
  bubeto Pane-G
  Ти ебам фацата
 5. bojanzafirov
  bojanzafirov христијан
  zdravo tuka si ... moze da zborime na skype ... bojansk
  1. Погледнете ги претходните коментари...
  2. христијан
   христијан
   Пиши ми ПП за што треба. :)
   4 авг 2016
  3. bojanzafirov
   bojanzafirov
   уште да ми казеш како се пишува ПП :) ... сакам да извадам пари од paypal ама неможам ... видов дека имате зборено на една тема на форумов тука ... имам акаунт на словенија али пред некој ден сменив картица зашто старата ми истече и сега неможам да вадам ... дали има некој начин да се извадат или барем да се префрлат на скрил ... дали имаш некое чаре?
   4 авг 2016
  4. христијан
   христијан
   Јас имам уште проблем и неможам да ги вадам.. Како што знам и Psyside има сеуште проблем со вадење. У принцип не е дозволено да вадиш пари во македонија со пејпал на било кој начин. За повеќе инфо пишувај во темата.

   За да ми пратиш ПП кликни на мојот аватар и стисни Испрати Порака.
   4 авг 2016
 6. salt
  salt
  crazy Macedonian
 7. bobiskopje
 8. ffilipco
  ffilipco
  redmi note2
 9. Novprofil
  Novprofil krale
  p.s. zboram za nov mob, ne na staro. Kolku da bidam pojasen :)
 10. Novprofil
  Novprofil krale
  Zdravo, od forumov razbrav deka rabotis vo ibutik. Me interesira samsung s6 32b kolku e cena?

  Fala ti odnapred.